Tabák do vodní dýmky

Golden Pipe je prvotřídní německý tabák do vodní dýmky, který je řazen mezi nejluxusnější v Evropě.

Tabák do vodní dýmky Golden Pipe kombinuje různé příchutě, které zaručují jedinečný a nezapomenutelný chuťový zážitek. Tabák Golden Pipe, vyrobený s maximálním nadšením a kreativitou, přesvědčí kuřáky nejenom svou vysokou kvalitou, ale i rozsáhlou nabídkou různých příchutí. Každý tabák do vodní dýmky značky Golden Pipe je při výrobě podroben několika kontrolám kvality, čímž je dosaženo velmi vysokých standardů. I když je tabák Golden Pipe připraven v souladu s německou regulací tabákových výrobků, je dostatečně vlhký a není potřeba jej dodatečně zvlhčovat.

Tabák do vodní dýmky je tvořen několika složkami, kde jemně řezané tabákové listy (30 % hmotnosti) jsou zvlhčeny melasou a ochuceny příchutěmi přírodního původu (70 %). Exkluzivitu tomuto tabáku dodává také pestrá škála příchutí a jejich kombinací.

Tabák do vodní dýmky Golden Pipe je pověstný svým hustým, ale jemným a velice lahodným dýmem, který se vyznačuje výrazně delší dobou kouření a intenzivnější chutí než je tomu u jiných značek.

 

 

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.