Tabáky v nabídce

V našem portfoliu naleznete hned několik značek tabáků do vodní dýmky a to jak světlých tak černých.

Světlé tabáky: Golden Pipe, Adalya, Aqua Mentha, Smokin' Ace

Černé tabáky: Element (Voda a Země)

Tabák do vodní dýmky Golden Pipe se řadí celosvětově mezi nejluxusnějších tabáků do vodních dýmek vyráběný v Německu. Jeho produkce pro Českou republiku byla bohužel ukončena a proto i naše nabídka je již omezena.

Tabák do vodní dýmky Adalya, vyráběný v Turecku s mnohaletou tradicí, patří na celosvětovém trhu mezi nejprodávanější značky. Kvalitní tabákové listy jsou naloženy do červené melasy a míchány s nejoblíbenějšími příchutěmi. Výrobce nabízí originální kombinace příchutí, které potěší každého kuřáku vodních dýmek.

Tabák do vodní dýmky Aqua Mentha, pochází od stejného výrobce jako výše uvedená Adalya. Pro výrobu jsou vybírány vysoce kvalitní tabákové listy odrůdy Virginia, který v kombinaci s vyváženýmí příchutěmi vytváří perfektní kuřácký a hustý dým. Tato značka patří k novinkám vyzkoušeným na evropském i ruském trhu, která si získala celou řadu příznivců.

Tabák do vodní dýmky Smokin' Ace je vyrobený v Německu ovšem pod vyhlášenou americkou značkou. Toto spojení napovídá, že se jedná o vyjímečný tabák. Jeho receptura, která se vyznačuje extrémním vlhčením, zaručuje oblaka dýmu. Kvalitní tabákové listy vypěstované v Evropě jsou kombinovány s výraznými aromaty z USA.

Černý tabák do vodní dýmky Element, původem z Ruska, se vyznačuje výrazně vyšší sílou než světlé tabáky. Ta je způsobena tabákovou odrůdou Burley a odlišným zpracováním listů. Po dlouhém vývoji byl vytvořen produkt pouze na bázi přírodních surovin. Všechna aromata jsou pečlivě vybírána a důraz byl kladen na jednoduché avšak komplexní chutě. Tabák Element, inspirovaný čtyřmi živly, nabízí čtyři řady, které se liší odle síly. Na českém trhu jsou momentálně k dispozici středně silná Voda a silnější Země.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.