Tabák do vodní dýmky

Golden Pipe je prvotřídní německý tabák do vodní dýmky, který je řazen mezi nejluxusnější v Evropě.

Tabák do vodní dýmky Golden Pipe kombinuje různé příchutě, které zaručují jedinečný a nezapomenutelný chuťový zážitek. Tabák Golden Pipe, vyrobený s maximálním nadšením a kreativitou, přesvědčí kuřáky nejenom svou vysokou kvalitou, ale i rozsáhlou nabídkou různých příchutí. Každý tabák do vodní dýmky značky Golden Pipe je při výrobě podroben několika kontrolám kvality, čímž je dosaženo velmi vysokých standardů. I když je tabák Golden Pipe připraven v souladu s německou regulací tabákových výrobků, je dostatečně vlhký a není potřeba jej dodatečně zvlhčovat.

Tabák do vodní dýmky je tvořen několika složkami, kde jemně řezané tabákové listy (30 % hmotnosti) jsou zvlhčeny melasou a ochuceny příchutěmi přírodního původu (70 %). Exkluzivitu tomuto tabáku dodává také pestrá škála příchutí a jejich kombinací.

Tabák do vodní dýmky Golden Pipe je pověstný svým hustým, ale jemným a velice lahodným dýmem, který se vyznačuje výrazně delší dobou kouření a intenzivnější chutí než je tomu u jiných značek.

Tabák do vodní dýmky Smokin' Ace je vyrobený v Německu ovšem pod vyhlášenou americkou značkou. Toto spojení napovídá, že se jedná o vyjímečný tabák. Jeho receptura, která se vyznačuje extrémním vlhčením, zaručuje oblaka dýmu. Kvalitní tabákové listy vypěstované v Evropě jsou kombinovány s výraznými aromaty z USA.

Výrobce popisuje tabák Smokin' Ace takto: Prémiový vlhký tabák z Evropy vynikající svou intenzivní chutí a rozmanitá aromata z USA – toto spojení zaručuje přímo explozi chutí při kouření!

Černý tabák do vodní dýmky Element se řadí mezi významné značky produkující silný tabák. Přírodní aromata nejvyšší jakosti doplňují tabákové listy Burley. Výsledkem je neopakovatelná chuť silného tabáku. V nabídce naleznete 2 řady různé síly - Voda a Země. VODA je lehčí tabák, u kterého si vychutnáte především chuť. ZEMĚ patří již mezi silnější tabáky, který obsahuje vyšší procento nikotinu. Při kouření tedy ucítíte i mírný tabákový podtón, který je u silnějších tabáků běžný.

 

 

Stránka 1 z 4 - 166 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 166 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.