Tabák do vodní dýmky

Golden Pipe je prvotřídní německý tabák do vodní dýmky, který je řazen mezi nejluxusnější v Evropě.

Tabák do vodní dýmky Golden Pipe kombinuje různé příchutě, které zaručují jedinečný a nezapomenutelný chuťový zážitek. Tabák Golden Pipe, vyrobený s maximálním nadšením a kreativitou, přesvědčí kuřáky nejenom svou vysokou kvalitou, ale i rozsáhlou nabídkou různých příchutí. Každý tabák do vodní dýmky značky Golden Pipe je při výrobě podroben několika kontrolám kvality, čímž je dosaženo velmi vysokých standardů. I když je tabák Golden Pipe připraven v souladu s německou regulací tabákových výrobků, je dostatečně vlhký a není potřeba jej dodatečně zvlhčovat.

Tabák do vodní dýmky je tvořen několika složkami, kde jemně řezané tabákové listy (30 % hmotnosti) jsou zvlhčeny melasou a ochuceny příchutěmi přírodního původu (70 %). Exkluzivitu tomuto tabáku dodává také pestrá škála příchutí a jejich kombinací.

Tabák do vodní dýmky Golden Pipe se řadí celosvětově mezi nejluxusnějších tabáků do vodních dýmek vyráběný v Německu. Jeho produkce pro Českou republiku byla bohužel ukončena a proto i naše nabídka je již omezena.

Tabák do vodní dýmky Adalya, vyráběný v Turecku s mnohaletou tradicí, patří na celosvětovém trhu mezi nejprodávanější značky. Kvalitní tabákové listy jsou naloženy do červené melasy a míchány s nejoblíbenějšími příchutěmi. Výrobce nabízí originální kombinace příchutí, které potěší každého kuřáku vodních dýmek.

Tabák do vodní dýmky Aqua Mentha, pochází od stejného výrobce jako výše uvedená Adalya. Pro výrobu jsou vybírány vysoce kvalitní tabákové listy odrůdy Virginia, který v kombinaci s vyváženýmí příchutěmi vytváří perfektní kuřácký a hustý dým. Tato značka patří k novinkám vyzkoušeným na evropském i ruském trhu, která si získala celou řadu příznivců.

Tabák do vodní dýmky Honey Badger, který má svůj původ na Ukrajině, je ́novinku na český trh. Tabáková odrůda Virginia Gold a přírodní příchutě podtržené medovou melasou, typickou pro tuto značku, tvořı́ perfektnı́ kombinaci. Tabák s dobrou tepelnou odolnostı́ pro milovníky hustého dýmu.

Tabák do vodní dýmky Smokin' Ace je vyrobený v Německu ovšem pod vyhlášenou americkou značkou. Toto spojení napovídá, že se jedná o vyjímečný tabák. Jeho receptura, která se vyznačuje extrémním vlhčením, zaručuje oblaka dýmu. Kvalitní tabákové listy vypěstované v Evropě jsou kombinovány s výraznými aromaty z USA.

Tabák do vodní dýmky Element z řady Vzudch je na rozdíl od řady Voda a Země světlý tabák. Na jeho výrobu jsou použity tabákové listy odrůdy Virginia. Narozdíl od řady VODA a ZEMĚ je slabší a klade důraz spíše na chuť než na sílu.

Černý tabák do vodní dýmky Element, původem z Ruska, se vyznačuje výrazně vyšší sílou než světlé tabáky. Ta je způsobena tabákovou odrůdou Burley a odlišným zpracováním listů. Po dlouhém vývoji byl vytvořen produkt pouze na bázi přírodních surovin. Všechna aromata jsou pečlivě vybírána a důraz byl kladen na jednoduché avšak komplexní chutě. Tabák Element, inspirovaný čtyřmi živly, nabízí čtyři řady, které se liší odle síly. Na českém trhu jsou momentálně k dispozici středně silná Voda a silnější Země.

Černý tabák do vodní dýmky Tangiers je legendou mezi tabáky. V americkém Phoenixu vyrábí tento silnější tabák se středně jemným cutem a tmavými listy. Unikátními příchutě jsou vyladěny k dokonalosti a kromě výrazného aroma je patrná také chuť tabáku.

 

 

 

Stránka 1 z 2 - 93 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 93 položek celkem